Skip to content Skip to footer

Rafting s inštruktorom

Ľudia milujú našu prácu

0%
Bezpečie
0%
Zábava
0
inštruktorov
0
raftov
0
klientov

Rafting s inštruktorom je pre tých, ktorí si chcú užiť krásu Pienin bez starostí. Naši skúsení inštruktori zaistia Vašu bezpečnosť a budú Vám robiť veľmi dobrú spoločnosť a to z dôvodu podania informácií o Pieninách, rôznych legendách či zážitkoch. Cena za splav s inštruktorom sa líši podľa počtu osôb, za dve a tri osoby sa platí spolu jednotná suma, za štyri osoby a viac sa platí 14€/osoba za základnú trasu 9km. V našej ponuke nájdete tri trasy splavu, avšak 99,9% klientov využíva pre rafting s inštruktorom prvú trasu, táto trasa je najvhodnejšia pre rodiny s deťmi. Pri raftingu s inštruktorom aj vypožičaní člna je kompletné vybavenie v podobe prilby, plávacej vesty, pádla a nepremokavého obalu na veci v cene. Splav začína priamo pri našej prevádzke v Červenom Kláštore. Vývoz člna a vybavenia si zabezpečujeme my. Možnosti cesty naspäť zo splavu sú uvedené pod cenníkom splavu nižšie.

Cenník - rafting s inštruktorom

99% VYUŽÍVANÉ
ČERVENÝ kLÁŠTOR - Lesnica

splav 9km (1,20hod.)

4 OSOBY A VIAC
len14€/osoba
2 osoby + inštruktor = 50€ (spolu)
3 osoby + inštruktor = 53€ (spolu)
Rezervácia TU!
pre nadšencov
Sp. St. Ves- Lesnica

splav 17km (3hod.)

4 OSOBY A VIAC
len17€/osoba
2 osoby + inštruktor = 70€ (spolu)
3 osoby + inštruktor = 70€ (spolu)
Rezervácia TU!
PRE NÁROČNÝCH
Sp. ST. VES - KROSCIENKO (PL)

splav 25km (5hod.+)

4 OSOBY A VIAC
len 27€/osoba
2 osoby + inštruktor = 100€ (spolu)
3 osoby + inštruktor = 105€ (spolu)
Rezervácia TU!
Máte 4 možnosti ako sa vrátite späť na štart

Ako sa dostaneme naspäť zo splavu?

Bicykle si zaplatíte a objednáte pri platbe raftingu, my Vám ich následne dovezieme do cieľa plavby, kde si ich na nami určenom mieste prevezmete. Následne ich odovzdáte pri našej prevádzke v centre obce Červený Kláštor. 

Turistický chodník, ktorým sa dá dostať späť do Červeného Kláštora vedie popri rieke Dunajec a kopíruje trasu splavu, čiže jeho dĺžka je 9 km a časovo to trvá v priemere 2 hodiny. Po tomto chodníku jazdia aj bicykle. Táto možnosť je vhodná pre tých, ktorí sa nikam neponáhľajú  a chcú si užiť krásu Pienin naplno.

Najlacnejšou možnosťou prepravy späť a zároveň optimálnou je využitie kyvadlovej prepravy v podobe autobusu. Cena prepravy je 2€/osoba avšak, táto cena sa môže líšiť v závislosti od poskytovateľa. Tento autobus premáva prevažne počas mesiacov júl a august. Odporúčame informovať sa v prístavisku, či v daný deň tento autobus premáva,  v opačnom prípade odporúčame využiť prepravu taxibusom, tie sú k dispozícií vždy. Vodiči autobusu aj taxibusov Vás môžu na Vaše želanie vysadiť priamo tam kde chcete, prípadne tam, kde sa nachádza Vaše vozidlo.  

Vhodnou možnosťou prepravy späť je aj Taxi – ide o 9miestne mikrobusy. Cena prepravy je 4€/ dospelá osoba a 2€/dieťa avšak, táto cena sa môže líšiť v závislosti od poskytovateľa. Vodiči taxibusov Vás môžu na Vaše želanie vysadiť priamo tam kde chcete, prípadne tam, kde sa nachádza Vaše vozidlo. Tieto mikrobusy sú k dispozícií stále a ich rezervácia nie je potrebná. 

Pozri si náš youtube kanál

Video

Nezabudni zanechať aj like a subscribe - YouTube kanál

Pozri si našu fotogalériu

Foto

Stále novšie fotografie nájdeš aj na našom Instagrame!

Rastislav Marhefka © 2020 Všetky práva vyhradené
Translate »