Skip to content Skip to footer
informácie o tom kde nás nájdete

Základné informácie

Prevádzka firmy Rafting DUNAJEC sídli v centre obce Červený Kláštor č. 35. Prevádzka sa nachádza priamo oproti pešiemu mostu – lávke, ktorá spája Poľsko a Slovensko.
Splav si vždy rezervujte vopred. Hlavne počas mesiacov mimo letných prázdnin sú otváracie hodiny prispôsobené iba objednávkam. Avšak počas letných prázdnin môže nastať situácia kedy pre Vás nebudeme mať voľný čln. Pre tieto dôvody je najlepšie rezervovanie vopred, niekedy stačí aj telefonát pred cestou k nám. +421 904 800 249.
Hlavným poznávacím znakom našej firmy je žltá farba. Všetky naše reklamné pútače sú žltej farby. Takmer vždy majú všetci členovia nášho kolektívu oblečené žlté tričká. Ďalším znakom je naše logo ktoré môžete vidieť aj na viacerých miestach na tejto stránke. V Červenom Kláštore je viacero raftingových firiem takže aj vďaka týmto poznávacím znakom určite hravo nájdete tú správnu – Rafting DUNAJEC.
Parkovanie je bezplatné. Po uzavretí Vašej rezervácie Vás budeme kontaktovať a okrem iného Vám vysvetlíme kde odparkujete svoje vozidlo.
Napíšte nám

Máte otázku?

Súhlasím so spracovaním údajov.
Rastislav Marhefka © 2020 Všetky práva vyhradené
Translate »